2023-01-02 13:39:00

Відбувся перший зимовий онлайн-курс Команда UA

Впродовж листопада-грудня 2022 у рамках реалізації проекту «Спільнота. Підвищення кваліфікації вчителів у сфері громадянської освіти» відбувся перший зимовий онлайн курс Команда UA https://www.komanda.novadoba.org.ua/

Проект реалізовувався Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та обласними інститутами післядипломної освіти, такими як: Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Всього на курс зареєструвалося 120 вчителів громадянської освіти України. Заняття тривали впродовж 5-ти тижнів. Суттєвою перепоною у проведенні регулярних онлайн занять були постійні перебої із електроенергією та повітряні тривоги. Важливою складовою курсів підвищення кваліфікації є залучення педагогів до написання науково-методичних статей у сфері громадянської освіти. Впродовж реалізації курсу підвищення кваліфікації була організована неформальна взаємодія, а саме, - створення текстових та відео-інтерв’ю з модераторами та учасниками курсу у рубриці «Посиденьки» на сайті Команда UA.

У наших планах проведення другого весняного курсу підвищення кваліфікації, що має відбутися у лютому- березні 2022. Ключовою лінією цього курсу буде відображення теми війни у різних сферах суспільного життя України а саме: питання ідентичності та консолідації української нації, права людини, полікультурний вимір в умовах війни, медіа, домогосподарства та економіка в умовах війни тощо.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: