2022-09-22 12:23:27

"Як викладати історію та громадянську освіту в умовах війни та після її закінчення": у Львові відбувся семінар-рефлексія

"Як викладати історію та громадянську освіту в умовах війни та після її закінчення".  Саме на таку тематику у м. Львові 16-17 вересня 2022 відбувся семінар для консультантів команд переможців конкурсу "Радянське минуле (Пере) осмислення історії"  захід був організований DVV International Ukraine у партнерстві із Асоціацією  викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба".

Тепла зустріч колег з різних куточків України цього разу стала по-особливому приємною. Більшість з них доклали немалих зусиль, аби у теперішніх умовах завітати на захід. Обговорення питань змісту та методів історичної і громадянської освіти  в умовах війни надихнули організаторів семінару на нові ідеї, які передусім базуються на тісній співпраці вчителів із різних регіонів України.

У ході заходу був узагальнений кращий досвід організації історичної пошукової роботи у ході проведення конкурсу "Радянське минуле (Пере) осмислення історії", визначені кращі методики організації роботи учнів. Маємо конкретні плани і, що головне, спільний позитивний настрій до подальшої співпраці  тепер вже на рівні команди, яка сформувалася як у ході конкурсу та і під час обговорення його результатів.

 

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: