2022-10-09 19:17:53

Захоплююча мандрівка у місто Івана Франка, Бруно Шульца, нафти і найсмачнішої солі!

Всеукраїнська Асоціація "Нова Доба" організувала цікаву подорож у місто Дрогобич. Усе для дітей та їхніх батьків, які вимушено переселились через війну.

Почалося знайомство з Дрогобичем - з Ратуші. Оглянули "соляну" інсталяцію та дізналися, що перші поклади солі з'явилися у Дрогобичі ще 15 мільйонів років тому! А от щодо технології виготовлення солі, то вона тут збереглася й донині. Та окрім солі, Дрогобич асоціюється й із нафтою, адже у 19 ст. місто було найбільшим нафтовим центром Європи. Гості міста прогулялися й до пам'ятника Юрію Дрогобичу - астрологу, який прославив русинів на всю земну мапу. Завітали й до Палацу мистецтв, у якому окремі зали присвячені відомому письменнику-експресіоністу з єврейським походженням Бруно Шульцу. Екскурсовод розповів про життєві перепетії і творчі особливості митця.

Переглянули анімований фільм про Бруно Шульца та поринули в ні з чим не зрівнянний, неординарний "всесвіт" художника.

Та окрім цього, усі охочі мали можливість побачити Дрогобич, як на долоні, піднявшись сходами Ратуші. Наприкінці завітали й до церкви Святого Юра. Ця сакральна споруда занесена до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Кожен учасник забрав з Дрогобича гарні фотографії, приємні емоції й теплі згадки.    

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: