3D ДЕМОКРАТІЇ: ДУМАЄМО, ДБАЄМО, ДІЄМО

https://citizen.in.ua

Посібник до курсу громадянської освіти для 10 класу передбачає надання методичної допомоги учителям задля ефективної та якісної організації навчального процесу з громадянської освіти.  Зміст і структура матеріалів посібника відповідають вимогам державної програми навчального курсу громадянської освіти для 10 класу.  Робота з навчально-методичними матеріалами посібниками надасть можливіть педагогам обрати найбільш оптимальні педагогічні форми та методи для знайомства школярів з основними принципами функціонування громадянського суспільства та демократичної держави.  Навчально-методичне забезпечення посібника базується на інтерактивній методиці та передбачає навчання учнів аналізу та оперуванню інформацією, створення позитивної атмосфери співпраці та соціальної комунікації, розробку різноманітних проектів для реалізації актитвності в школі та місцевій громаді.  

ВЕРБИЦЬКА ПОЛІНА

ВОЛОШЕНЮК ОКСАНА

ГОРЛЕНКО ГАННА

КЕНДЗЬОР ПЕТРО

КОЗОРОГ ОЛЕКСАНДРА

МАРКУСЬ НАТАЛІЯ

МАХУН ЛЮДМИЛА

ПЕДАН-СЛЄПУХІНА ОЛЬГА

РАТУШНЯК СВЯТОСЛАВ

СИТНИК ЕЛЛА

Для того, щоб отримати вказаний методичний посібник для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» просимо навчальні заклади надіслати листа на фірмовому бланку звичайною поштою на адресу: Асоціація «Нова Доба», вул. Галицька, 1 оф. 5. Львів 79008 або на електронну адресу center@novadoba.org.ua

Зразок листа, якщо школа обрала підручник цього авторського колективу:

Бланк навчального закладу

Асоціації «Нова Доба»

Дирекція навчального закладу (назва) інформує Вас про те, що викладання курсу громадянської освіти у 10 класі здійснюється за підручником авторського колективу: Вербицька Поліна, Волошенюк Оксана, Горленко Ганна, Кендзьор Петро, Козорог Олександра, Маркусь Наталія, Махун Людмила, Педан-Слєпухіна Ольга, Ратушняк Святослав, Ситник Елла. 

Просимо Вас безкоштовно надати методичний посібник, включаючи поштові витрати, для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Реєстрація вчителя громадянської освіти на сайті www.Citizen.in.ua здійснена. 

Контактна особа –
Електронна адреса –
Моб. телефон –
Номер відділення «Нової пошти» –

Зразок листа, якщо школа НЕ обрала підручник цього авторського колективу:

Бланк навчального закладу

Асоціації «Нова Доба»

Дирекція навчального закладу (назва) інформує Вас про те, що викладання курсу громадянської освіти у 10 класі здійснюється за підручником іншого авторського колективу. 

Попри те, просимо Вас для використання у навчальному процесі безкоштовно надати методичний посібник, для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».  Реєстрація вчителя громадянської освіти на сайті www.Citizen.in.ua здійснена.

Поштові витрати для пересилки цих матеріалів оплатимо самостійно. 

Контактна особа –
Електронна адреса –
Моб. телефон –
Номер відділення «Нової пошти» –