Наші проекти

>>Дискусія деліберації

Сучасні виклики розвитку демократії свідчать про необхідність зміни парадигми характеру суспільної комунікації із епізодичної та змагально-конкурентної, до регулярної та дорадчої (деліберативної). Демократією майбутнього називають деліберацію, котрій притаманні взяття до уваги позиції меншості, соціальна емпатія, пошук консенсусу. Термін деліберація лише входить у різні сфери сучасної політики, освіти, медіа і є новим і перспективним трендом у розвитку культури демократії та передбачає вдумливий та зважений підхід до вирішення різних суспільних питань.

Детальніше

>>РАДЯНСЬКЕ МИНУЛЕ: (ПЕРЕ)ОСМИСЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Вже більш як чверть століття минуло з часу розпаду Радянського Союзу. Відтоді ми засудили радянський тоталітаризм, прибрали радянські пам’ятники і перейменували вулиці. Та, попри це, радянська спадщина ще досить сильно тримає зв’язок із нашим життям і впливає на характер його розвитку. Наш конкурс запрошує школярів України звернутися до радянського минулого, критично осмислити не лише політичну, а й повсякденну історію життя людей. 
 

Детальніше

>>ІНТЕГРАЦІЯ ЧЕРЕЗ ДІАЛОГ

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з ГО «УМНІЦ» та за підтримки Європейської комісії, у 2016-2017 рр.здійснює Програму освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Детальніше

>>ІНТЕРАКТИВНИЙ КУРС ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ

 Проект є інтерактивним ресурсом та спрямований на надання інформаційної та методичної підтримки учням й педагогам, котрі працюють за підручником «Громадянська освіта. 10 клас».

Ми впевненні, що завдяки спільним зусиллям наша комунікація та співпраця будуть цікавими для кожного та корисними для усіх нас.

Детальніше

>>Інтерактивний онлайн-посібник

Збірник наукових статей та виступів українських і зарубіжних істориків присвячено висвітленню найбільш гострих та суперечливих подій Другої світової війни та пам’яті про неї. Особливий наголос робиться на розгляді дидактичних засобів щодо висвітлення подій Другої світової війни у системі історичної освіти.
Адресується науковцям, вчителям історії, студентам вищих навчальних закладів.
 

Детальніше

>>МОЛОДЬ. ШКОЛА. ГРОМАДА.

Один із проектів Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба" для студентів педагогічних університетів України "Молодь - школа- громада". Проект реалізовувався у співпраці із Центром громадянської освіти (СEO) Польща за фінансової підтримки  Делегації Європейської комісії в Україні.

 

 

Детальніше

>>СУСПІЛЬНА АКЦІЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ "ГРОМАДЯНИН"

Починаючи із 2000 року Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба” організовує щорічну Суспільну акцію школярів України “Громадянин”.  Головним у проведенні  заходу є виховання в учнівської молоді розуміння важливості громадянської участі у процесі вирішення різноманітних проблем місцевої громади. 

Детальніше

>>ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ КЛАСНОЮ

«Класна школа» - це експериментальна програма польської неурядової організації «Центр Громадянської Освіти», фінансування якої здійснюється за підтримки Фундації Освіти для Демократії у співпраці із Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».  

Детальніше

>>Europeana Website

Europeana - чудовий електронний ресурс, що дає доступ до тисячі європейських архівів бібліотек та музеїв. Ресурс стане у пригоді вчителям для підготовки до уроків.   

Детальніше