Наші проекти

>>РАДЯНСЬКЕ МИНУЛЕ: (ПЕРЕ)ОСМИСЛЕННЯ МИНУЛОГО

Вже більш як чверть століття минуло з часу розпаду Радянського Союзу. Відтоді ми засудили радянський тоталітаризм, прибрали радянські пам’ятники і перейменували вулиці. Та, попри це, радянська спадщина ще досить сильно тримає зв’язок із нашим життям і впливає на характер його розвитку. Наш конкурс запрошує школярів України звернутися до радянського минулого, критично осмислити не лише політичну, а й повсякденну історію життя людей. 
 

Детальніше

>>ІНТЕГРАЦІЯ ЧЕРЕЗ ДІАЛОГ

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з ГО «УМНІЦ» та за підтримки Європейської комісії, у 2016-2017 рр.здійснює Програму освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Детальніше

>>ІНТЕРАКТИВНИЙ КУРС ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ

 Проект є інтерактивним ресурсом та спрямований на надання інформаційної та методичної підтримки учням й педагогам, котрі працюють за підручником «Громадянська освіта. 10 клас».

Ми впевненні, що завдяки спільним зусиллям наша комунікація та співпраця будуть цікавими для кожного та корисними для усіх нас.

Детальніше

>>Інтерактивний онлайн-посібник

Збірник наукових статей та виступів українських і зарубіжних істориків присвячено висвітленню найбільш гострих та суперечливих подій Другої світової війни та пам’яті про неї. Особливий наголос робиться на розгляді дидактичних засобів щодо висвітлення подій Другої світової війни у системі історичної освіти.
Адресується науковцям, вчителям історії, студентам вищих навчальних закладів.
 

Детальніше