ІНТЕРАКТИВНИЙ КУРС ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ

https://citizen.in.ua

Можливості для ШКОЛЯРІВ:

  • Онлайн-підручник з громадянської освіти. Текст, дод. інформація по кожній темі (тексти, відео, життєві кейси);

  • Онлайн- СПІЛЬНОТА школярів з різних регіонів України: симуляції, ігри, опитування, петиції, вибори, флешмоби (на громадянську тематику) тощо;

  • Особисті кабінети учнів / Портфоліо громадянських активностей учня: фіксація конкретних практичних справ у ході громадянської активності а також спільні блоги, форуми, дискусії;

  • Оцінювання через автоматичну фіксацію досягнень учня: фіксація активності учнів по кожній темі, Триєдиний компетентнісний підхід до підсумкового оцінювання роботи учнів по кожному розділу: онлайн тестування, аналіз ситуації, практичне завдання (есе), а також мотивація школярів (через автоматичний набір балів) за залученя до активностей «Спільноти». 

Можливості для УЧИТЕЛІВ :

  • Учительська онлайн. Дружня Спільнота вчителів громадянської освіти. Вхід лише для зареєстрованих «Як вчитель»;

  • Блок школи. Інформація про навчальний заклад на карті України;

  • Журнал досягнень учнів класу. Активність кожного зареєстрованого учня фіксується (нараховуються певні бали) в загальному «електронному класному журналі» (по темах та розіділах), котрий доступний для перегляду педагогові;

  • Актуальна інформація: методичні матеріали, інформація про вебінари, навчальні семінари, конференції для педагогів тощо.

Яким чином відбувається наша робота:

Кроки Дії Результат
Крок 1. 
Реєстрація педагога
Вчитель реєструється на сайті як «педагог» Вчитель отримує пароль доступу до сайту, зокрема до розділів «Учительська», та до «Журналу досягнень учнів» тощо Адміністратор сайту створює на сайті «Блок школи»
Крок 2. 
Реєстрація учнів.
Вчитель запрошує до реєстрації учнів із його класу/класів. Кожен учень/учениця власноруч реєструються на сайті. Учень/учениця отримує особистий кабінет користувача, пароль доступу до нього.
Крок 3+ 
Спільна робота
Робота з матеріалами, перегляд відео, життєві кейси, симуляції, ігри, опитування, петиції, вибори, флешмоби та нові друзі для учнів. Методичні матеріали, вебінари, форуми, дискусії, досвід та нові друзі для вчителів Для учнів та вчителів: додаткова інформація, нові друзі, практичні навики та перший позитивний досвід у сфері громадянської активності/ громадянської освіти.