2021-12-13 20:15:18

«Дискусія Деліберації» та «Імерсивний театр». Семінар для методистів ОІІППО (м. Львів 15-16 вересня 2021)

З 15 по 16 вересня 2021 р. з ініціативи Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» та  Міністерства освіти і науки України, у партнерстві з організацією Street Law (США), відбувся семінар для методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти  на тему:  «Ефективні кроки до порозуміння через обговорення актуальних суспільних питань».  Більше

У ході заходу була представлена методика   «Деліберативної дискусії», в основі якої лежить ідея  залучення учасників дискусії до взаємної емпатії та  пошуку компромісу. Учасники семінару дізналися й про новий формат аналізу складних та дражливих питань нашої історії – «Імерсивний театр». На сцені Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, педагоги представили та ознайомилися із позиціями людей з різних країн щодо вирішення певних суспільних проблем в Україні. На сцені відбулася  жвава дискусія. 

Окрім цього, у ході семінару відбулася презентація модельних програм інтегрованого курсу «Історія та громадянська освіта» для учнів 5-тих класів НУШ.

На семінарі було також анонсовано початок  проведення другого конкурсу молодіжних історичних проектів «Радянське минуле. (Пере) осмислення історії».

У ході загальної рефлексії учасники зустрічі підвели підсумки заходу, який подарував учасникам семінару  не лише нові знання та практичні навички, але й позитивні емоції.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: