2022-02-28 23:11:54

Як розповідати студентам та учням про війну в Україні?

Запрошуємо викладачів і вчителів історії, громадянської освіти, суспільствознавства поділитися своїми міркуваннями із колегами з різних європейських країн  

Час дізнатися, як вчителі й викладачі з усієї Європи вирішують цю тему на своїх заняттях!  

Впродовж останніх кількох тижнів, коли наші студенти й учні стають свідками подій, що розгортаються в Україні, вчителям з усього світу знову довелося відповідати на те саме запитання:  

Як ми реагуємо на історію, що формується? Як донести її уроки до учнів і студентів? Як Ви зараз ставитеся до історії, яка твориться? Яка ваша відповідь на ці запитання?  

Для обговорення цих питань залучаються вчителі і викладачі з різних європейських країн.  

Приєднуйтесь до круглих столів в онлайн форматі у вівторок, 1 березня та четвер, 3 березня о 19:00 (за українським часом).  

Ми обговоримо: Як студенти по всій Європі (і за її межами) переживають поточні події в Україні? Як ми створюємо безпечний простір для студентів для обговорення подій? Як ми навчаємо про це?  

Ми сподіваємося, що, відповідаючи на ці запитання, ми зберемо поради, підказки та ресурси, які допоможуть нам покращити підхід до цієї теми разом із нашими студентами. Щоб приєднатися до сеансів, підготовки не потрібно, тому будь ласка, приходьте, як є :).  

Участь у заняттях відкрита для всіх практикуючих викладачів (тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням з усіма, кому це може бути цікаво), і ви можете зареєструватися за цим посиланням:  

Зареєструйтеся на сесію 1 березня: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0odOyqpjsvE9KGf3ZgH7Lby4GzXauTp9jB

Зареєструйтеся на сесію 3 березня: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZclcumupzIuHtdfnVM9H0Zaw1uJPL5wyxsV  

Зауважте, що на обох сесіях обговорюватимуться одні й ті самі питання, тому приєднуватися в обидва дні не потрібно. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант!    

Аліса Модена EuroClio - заступник директора

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: